top of page

פרויקטים 

בניין איקוני, בן 35 שנה במרכז רמת גן. התבקשנו על ידי ועד הבית לבצע תיקונים הנדסיים בתשתית הבניין, ולבצע שיפור של הנראות. טיפולנו בברזלים חלודים, שיקום הנדסי של קורות הבטון וצביעה מלאה של חזיתות הבניין.

בוצע פירוק של זכוכיות שבורות והובלת הזכוכיות (150 ק״ג) למקומן בעזרת ציוד מתקדם, תוך בניית מערך חבלים כדי להבטיח שהזכוכית השבורות יגיעו בבטחה למטה והזכוכיות החדשות יגיעו בבטחה למקומן. לאחר התקנת הזכוכיות החדשות בוצע איטום לקיר המסך.

בניין בן 15 שנה שחיפוי האבן הראה סימנים מקדימם לנפילה. הצוות של א.ל.ן ורטיקל טיפל ואטם את נזקי המים, חיזק את האריחים. בנוסף, בשילוב המהנדס המלווה את הפרויקט נמצאו פתרונות מתקדמים לבעיות נוספות שהיו במבנה.

כביש המנהרות ירושלים

במסגרת בניית פרויקט לאומי של סלילה כביש המנהרות לירושלים הקמת קונסטרוקציה של מדרכים וסולמות באמצעות סנפליג וטכנולוגיה הנדסית מתקדמת בתוך העמודים שעליהם יבנה הגשר כדי שבעתיד יוכלו לעשות פיקוח על ממ״ב העמודים.

​​בניין בן 20 שנה, שנבנה בבנייה טורמית ובעל חיפוי אבן חברון. הבניין הראה סימנים מקדימים לחדירת מים והתרופפות כתוצאה מנזקי הזמן. צוות העבודה של א.ל.ן ורטיקל טיפל ואטם את נזקי המים, חיזק והחליף את אריחים הבניין.

שבטי ישראל 45 יפו

במסגרת הפרויקט א.ל.ן ורטירל ביצעה חידוש והבראה להמבנה באמצעות שימוש סנפלניג ובמות הרמה. הפעולות שננקטו כללו הסרת חלקים רופפים ממעטפת המבנה, טיפול בברזל החלוד ומניעת חזרת החלודה, איטום, תיקון ושיקום בטון, טיח, וצביעה.

א.ל.ן 

ורטיקל

 

אלן ורטיקל קמה מתוך חברות והיכרות אישית. היכרות שנרקמה דרך ביצוע עבדות משותפות של מייסדי החברה. כל צד הגיע עם ידע וניסון רב לתחומו. היום, ענף הבנייה, בתחום המעטפת החיצונית מתפתח ומשלב בתוכו אלמנטים משולבים המורכבים מזכוכית, אבן, שיש, טיח, צבע, פח ועוד. אנחנו רוצים להוביל שינוי בשוק. במקום שחברת אחזקות או חברת ניהול יפנו לספקים רבים הם יוכלו למצוא מענה כולל לכלל עבודות הגובה הקיימות.   

 

עם השנים צברנו ניסיון רב בניהול ופיקוח על פרויקטים מורכבים, תוך כדי שימת דגש על בטיחות, תקנים וניהול סיכונים. חברת א.ל.ן ורטיקל בראש ובראשונה מספקת פתרונות מקצועיים ובטוחים המבוססים על ידע ונסיון לעבודות הנעשות בגובה. לא פעם עבודות שעל הקרקע יכולות להיות פשוטות מקבלות תפנית מורכבת כשיש לעשותן בגובה רב. הן דורשות ייעוץ, פתרונות וביצוע של מומחים. כאן, אנחנו נכנסים לתמונה ומציעים ידע רב וניסיון בכל סוגי עבודות הגובה, מפיגומים, מנופים, במות הרמה ועד לסנפלינג. אנו מאמינים במתן פתרונות פשוטים וטובים לבעיות מורכבות. אנחנו מאתרים ומבהירים את הבעיה, יוצרים תוכנית עבודה סדורה, מהפרט הראשון ועד האחרון ופותרים את הבעיה ביעילות מהירות ובטיחות. 

 

אנחנו מאמינים בשירות: לתת ללקוח את מה שהוא באמת צריך, להבין איפה הבעיה ולפתור אותה במהירות וביסודיות. אנחנו מאמינים במקצועיות: ניסיוננו הרב בתחום עבודות הגובה נותן לנו כלים רבים לפתור בעיות שנראות מורכבות מאוד, ואת הענווה לשתף גורמים מקצועיים (מהנדסים, אדריכלים, מומחי איטום) כשאנחנו לא יודעים. אנחנו מאמינים באנושיות: לומר בוקר טוב, להבין מה המשמעות בלעבוד אצל אדם בד' אמותיו, לכבד את האנשים שסביבנו.

קבלן איטום מורשה

אחריות על העבודה

רישון לעבודה בגובה

לקוחותינו

ממליץ עליהם בחום גדול! מבחינת המחיר, האמינות והמקצוענות, בחום גדול גדול! 

ניר בן זאב, תל אביב

חברה של מקצוענים, ביצעו עבודה נקייה, מהירה ואיכותית במחיר מצוין. מומץ בחום.

נדב אלקיים, נתניה

המחיר אטרקטיבי, העבודה יוצאת מן הכלל. היו המון קשיים בעבודה והם הת מודדו ויצא מעבר למה שציפיתי. סה״כ מאוד מרוצה. חברה מקצועית חבל על הזמן 

ספי מתנה, חדרה

המלצות

bottom of page